Warsztaty sportowe z Olimpijką :)

BIEGAJ LEPIEJ, SZYBCIEJ, MOCNIEJ!

POPRAW SWOJĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ ORAZ POKONUJ SWOJE SŁABOŚCI- nauczę Cię jak to zrobić 🙂

 

Zapraszam na 2-dniowy meeting, konsultacje ogólnosportowe/ aktywne oraz podstawy medyczne/fizjoterapeutyczne+ trening motoryczny(prewencja najczęstszych urazów biegaczy).

Warsztaty przeznaczone są dla tych, który chcą w mądry sposób zacząć i przygotować się do uprawiania aktywności fizycznej jak i dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę odnośnie rozsądnego,zdrowego zwiększania obciążeń treningowych. Uczestnicy zjazdu bedą mogli się sprawdzić oraz dowiedzieć wielu cennych aspektów związanych z ogólnym przygotowaniem organizmu do ćwiczeń sportowych, nakładania odpowiednich/oraz i zwiększania obciążeń treningowych oraz poprawić swoją kondycję fizyczną jak i również poszerzyć swoją wiedzę o zdrowym odżywianiu, poruszaniu się, a ponadto po-obcować z walorami pięknej, podkarpackiej wsi.

Na każdego uczestnika czeka moc atrakcji, m.in. teoria na temat podstaw treningu jak i praktyka treningów sportowych, porady: fizjoterapeutyczne (m.i.poprawne poruszanie się), dietetyczne, z możliwością rozpisania zbilansowanej diety oraz trochę wspomnień i opowieści z Igrzysk Olimpijskich.

Gwarantujemy urozmaicony program, solidną dawkę ruchu na świeżym powietrzu, moc pozytywnej energii mentorowane przez Olimpijkę Ewelina Marcisz oraz jednego z najlepszych polskich fizjoterapeutów, pracującego na codzień z olimpijczykami Cecylia Czymbor.

Nie zastanawiaj się, weź rodzinę, przyjaciół, znajomych i …ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ, ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

zgłoszenia przyjmowane są drogą emailową do 30.10

WIĘCEJ INFO W ZAŁĄCZNIKU:- szczegółowy plan warsztatów